Saona_Exclusive ( program oparty na dawnej Saona Extra VIP Party)

Kochani, już od przyszłego tygodnia szykuję dla was wielką niespodziankę -nową wycieczkę na Saonę, której jeszcze nie było i nikt nie ma takiej oferty 🙂
Pierwsza edycja 17.07, w promocyjnej cenie 99$ od osoby. Obiad z langustą w cenie😍
Nigdy nie przestanę szukać dla was najlepszych pomysłów na zwiedzanie tej cudownej wyspy.
To, co udało mi się zrobić teraz – całkowicie mój autorski program, tak jak i poprzednie, ale niestety jestem ciągle narażona na to, że inne firmy kopiują moje pomysły. Ta Saona będzie wyjątkowa pod każdym względem!
Poniżej znajdą Państwo szczegóły wycieczki Saona Exclusive ( Extra VIP PARTY). Zapraszam serdecznie! Pierwsza edycja już 16.07 W promocyjnej cenie 99$ od osoby przy rezerwacji na stronie do 15.07.
Cała wycieczka będzie odbywała się pięknym katamaranem żaglowym. Na pokładzie jest toaleta, prysznic , wygodne siedzenia, strefa taneczną, zadaszenie. Katamaran bardzo bezpieczny, stabilny, idealny dla rodzin z dziećmi i kobiet w ciąży. Nie ma potrzeby zakładać kapoki na podróż.
Ale największą niespodzianką będzie obiad, serwowany na morzu. Pyszne włoskie jedzenie, przygotowane przez słynną restaurację Kukka Beach w Bayahibe. Do naszych gości przygotowaliśmy smakowite menu, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. A królową stołu będzie langusta! 😍😍😍
Serwować będziemy wysokiej jakości rum Dominikańskiej znanej firmy Brugal, lokalne piwo Presidente i włoskie wino do obiadu. Na śniadanie przyszykujemy dla was pyszne kanapki, ciasto biszkoptowe i owoce tropikalne.
Udamy się z wami na najdalej położoną i najpiękniejszą plaże – Canto de la Playa, odwiedzimy wioskę rybacką Mano Juan i rezerwat małych żółwi. Zatrzymamy się na najbardziej białej plaży na Saonie – Playa Torro. Wpadniemy do lasów namorzynowych. Ale największą atrakcją będzie obiad na środku morza, cumując na Basenach Naturalnych, gdzie po obiedzie będzie czas na snorkeling wśród rozgwiazd. Rozgwiazdy gwarantowane 😁 Nie możemy je dotykać, ale możemy je do woli oglądać pod wodą.
W drodze powrotnej czeka na Państwo impreza taneczna na katamaranie. Pokazy taneczne naszej animatorki, open bar i wygodne miejsca do odpoczynku.
Tylko u nas mają Państwo okazję przeżyć super przygodę na Saonie, w kameralnym gronie, grupy maksymalnie 28 osób plus załoga.
Szczegółowy program:
-06.00-06.30 – odbiór z hoteli w Punta Cana/Bavaro
-07.30 – odbiór z hoteli w Bayahibe-Dominicus

 • 08.00 startujemy z Bayahibe od razu na najdalej położoną i najpiękniejsza plaże na Saonie- Canto de la Playa.
 • Wypływamy tak wcześnie żeby zdążyć przez tłumem turystów później.
 • 09.15 – pobyt na plaży Canto de la Playa, śniadanie na pokładzie, snorkeling przy rafie koralowej.
 • 10.30 – udajemy się w stronę Mano Juan. Zwiedzamy wioskę rybacką oraz rezerwat małych żółwi.
 • 11.30 -wyruszamy na Playa Torro- najbardziej biała plaża na Saonie z niesamowicie pięknym błękitem morza. Zabawa w wodzie, open bar.
 • 13.00- płyniemy na Baseny Naturalne ( Piscina Natural), gdzie wprost na morzu, zjemy pyszny obiad na pokładzie naszego katamaranu. Na obiad zaserwujemy Państwu sałatkę z owoców morza, duszonego kurczaka, rybę, ryż z warzywami, makaron z sosem Bolonese, sałatkę warzywną i oczywiście, świeżą langustę. Do obiadu podamy białe wytrawne wino włoskie oraz zimne piwo.
 • 14.30 – postój na Basenach Naturalnych, kąpiel w krystalicznej wodzie, snorkeling z rozgwiazdami, open bar.
  15.15 – wyruszamy w drogę powrotną. Na pokładzie naszego katamaranu zrobimy taneczną zabawę. Nasza animatorka pokaże jak się tańczy tradycyjne tańce dominikańskie- Bachatę, Merengue i inne.
 • 17.00. – powrót do hoteli.
  Wycieczka all inclusive, bez żadnych ukrytych kosztów, z pełnym ubezpieczeniem. Przez cały dzień zapewniamy najwyższy serwis, opiekę Polskiego i lokalnego przewodnika, wejściówki do Parku narodowego i mega zabawę.
  Serdecznie zapraszamy dołączyć do pierwszej edycji Saona Exclusive w promocyjnej cenie 99$ od osoby, dzieci do lat 11 – 50$, dzieci do 3 lat – gratis.
  Mega zabawa i komfort podróży – gwarantowane. Osobiście zadbam o to żeby nie było tłumów, styropianowych talerzy i kolejek do jedzenia. Nasza załoga zaserwuje Państwu wszystko do stolika. Do miłego zobaczenia na Dominikanie ♥️🇩🇴💕🌴🥂💃🕺🍹
  Program wycieczki stworzony przez #polkanadominikanie Olga Szewczyk
  Rezerwacja na stronie www.dominicanparadise.eu
  Lub przez WhatsApp +48880178969

saona_exclusive #saonavip #polkanadominikanie #dominikana #dominicanparadise