Catalina VIP katamaranem plus Altos De Chavon 

 

 Wyspa Catalina VIP  All Inclusive

Cena 95$ od osoby, w pakiecie z inną wycieczką – 89$, dzieci od 3 lat do 11 – 50$ , dzieci do 3 lat – gratis  

Odbiór z hoteli w Punta Cana, Bavaro – 6.30-7.00 , odbiór z hoteli w Dominicus ok. 08.40- 08.55. 

Wycieczka Catalina VIP z Altos de Chavon to wspaniałe połączenie wycieczki na wyspę Catalina ze zwiedzaniem wioski Artystów Altos de Chavon oraz luksusowych rezydencji bogaczy Casa de Campo.

Prawdziwa gratka dla miłośników snorkelingu i wypraw morskich.

Obejrzymy od strony morza zjawiskową Marina de Casa de Campo, piękne jachty, wille znanych osób, między innymi, Shakiry. Przepłyniemy rzeką Chavon, słynną miedzy innymi z takich filmów, jak Anakonda, Rambo II czy Czas Apokalipsy. Niesamowicie piękna dzika przyroda.

Na wyspie Catalina będziemy mieli fantastyczną możliwość podziwiac tajemniczy podwodny świat! Niezliczona ilość kolorowych rybek, stworów morskich, koralowców.

Zatrzymamy się w wyjątkowym miejscu, żeby podziwiać różnorodność gatunków morskich, roślinności oraz zajrzymy do zjawiskowej głębi Morza Karaibskiego.

Nasza wycieczka jest niesamowitą wyprawą dla ludzi, którzy chcą poznać autentyczne podwodne życie w morzu Karaibskim. Emocjonujące przeżycie pod każdym względem. Wspaniała przygoda na morzu.

W cenę wliczone:

– transfer z hotelu i z powrotem. Nasz kierowca odbiera Państwo bezpośrednio z recepcji hotelu o konkretnej godzinie, ustalonej wcześniej drogą mailową z przewodnikiem wycieczki.

– bilet wstępu ( bransoleta) na teren Parku Narodowego Natural Del Este.

– rejs pięknym, wygodnym katamaranem w dwie strony. Na pokładzie jest toaleta, mini prysznic oraz zadaszenie. Idealny środek transportu dla dorosłych i dzieci.
W trakcie podróży pokazy taneczne naszych animatorów.

-open bar oraz kanapki na śniadanie.

– obfity Dominikański obiad w formie bufetu. Open Bar z napojami bezalkoholowymi oraz miejscowym alkoholem.

– wstęp do Casa de Campo i Altos de Chavon.

– Polski przewodnik.

Opcjionalnie wideoreportaż z wycieczki. Pamiątkowe amatorskie zdjęcia lub profesjonalna sesja zdjęciowa za dodatkową opłatą. Do uzgodnienia z naszym fotografem.

Okolice wyspy Catalina są niezwykle piękne, bardzo duża przejrzystość wody, nawet z maską można podziwiać słynną ścianę El Muro, która jest prawdziwą gratką dla fanów nurkowania.

Wyspa Catalina z pewnością zachwyci Państwo pod każdym względem. Naturalnie piękna, zjawiskowa, dzika natura w prawdziwie Karaibskim stylu. Zabierzemy Państwo na całodniową wycieczkę na terenie Parku Narodowego Natural del Este.

Wchodzimy na pokład w porcie Bayahibe. Popłyniemy około godziny do naszego postoju na snorkeling przy rafie Catalina Island, słynnego obszaru, znanego jako El Muro. Jest to ściana pionowa, spadająca w dwóch etapach na głębokość ponad 85 metrów, idealna do nurkowania. Snorkeling odbywa się w płytkiej części rafy, w miejscu, w którym mniej niż 3-4 metry można podziwiać nieskończoną ilość koralowców różnych typów i niewyobrażalną ilość kolorowych ryb, jesteśmy z każdej strony otoczeni rybami.
Później udajemy się na piękną plażę na wyspie Catalina, gdzie możemy cieszyć się krystalicznie czystym morzem, odpocząć na leżakach w cieniu palm kokosowych. Jeżeli wciąż mają Państwo niedosyt snorkelingu, można powrócić do pływania w płytkiej rafie, która znajduje się zaledwie 20 metrów od brzegu naszej plaży.

Na plaży zjemy pyszny Dominikański obiad w formie bufetu. Mięso jest podawane prosto z grilla na wyspie, wszystko jest świeże i pachnące. Wszystkie napoje bezalkoholowe oraz miejscowe alkohole są wliczone w cenę. Szeroki wybór potraw, świeże owoce, Open Bar.

Po sutym obiedzie czas na odpoczynek na leżakach, spacer brzegiem morza, zrobienie pamiątkowej sesji zdjęciowej.

O 14.30 opuszczamy Catalinę i udajemy się w kierunku portu Marina Casa de Campo nad rzeką Chavon.
Na wzgórzach rzeki mieści się słynny ośrodek dla najbogtaszych ludzi z całego świata – Casa de Campo oraz miasteczko artystów Altos de Chavon.
W porcie Casa de Campo pojedziemy busem do miasteczka Altos de Chavon. Podróż zajmuje 10 minut.
Altos de Chavon to replika wioski śródziemnomorskiej, na chwilę obecną ważne miejsce dla środowiska artystów z całego świata. Mieszczą się tu różnorodne manufaktury oraz szkoły artystyczne.
W Altos de Chavon odwiedzimy Fontannę Ryb, słynny Amfiteatr oraz Kościół św. Stanisława. Później mają Państwo czas wolny na spacer oraz zrobienie zakupów w pobliskich sklepach z pamiątkami.
Urokliwe miejsce, niesamowite widoki na rzekę Chavon.

W Altos de Chavon kończymy nasza wycieczkę i odwozimy Państwo do hoteli.

Ze sobą proszę zabrać krem z wysokim filtrem, maski, płetwy do pływania, nakrycie głowy, spray na komary. Na łódce posiadamy sprzęt do snorkelingu ( używany). Wobec tego zalecamy zabrać własny.