O mnie

MSanto Domingooja przygoda z Dominikaną zaczęła się w 2015 roku, zupełnie przypadkowo.
Odwiedziłam ten wspaniały kraj po raz pierwszy na zaproszenie znajomych z Włoch.
Pierwsze wrażenia z podróży – lecę w kosmos. Przerażenie jak długo trwa podróż i jak daleko to jest. Co by tam nie było, a lot z Warszawy w najlepszym przypadku trwa 12 godzin. Ja miałam łatwo, znajomi mnie odebrali z lotniska, pokazali co i jak, zapoznali z okolicą.

Zakochałam się w tym kraju! Jest bardzo różnorodny, każdy znajdzie coś dla siebie. Ja znalazłam spokój i relaks, to, czego tak mi brakuje w Warszawie.
Dominikańczycy nigdzie się nie śpieszą. Ich ulubione słowo to manana (jutro), a u mnie w pracy wszystko ma być zrobione jeszcze na wczoraj.

Jest to biedny kraj, ale ci ludzie są szczęśliwi. Może to zasługa słońca, a może tak jest bo oni nie znają innego życia. Jest to dość zamknięty kraj. Większość ludzi nawet nie posiadają paszportu i nigdy nie byli w innych krajach. Ludzie spędzają wiele czasu na zewnątrz, bo cały rok jest ciepło. Wszędzie brzmi muzyka. Ludzie tańczą, grają w domino, piją rum. Są radośni, uśmiechnięci.
Dla mnie Dominikana stała się drugim domem, krajem, gdzie ładuję baterie, wyciszam się i odpoczywam. Łącznie spędziłam na tej wyspie ponad pół roku.

Zwiedziłam wiele miejsc na Dominikanie, na własną rękę i z różnymi biurami podróży. Stąd powstał pomysł zostać przewodnikiem wycieczek. Zawsze o tym marzyłam. Kocham podróżować, kocham ludzi. Sprawia mi niezwykłą frajdę poznawać nowych ludzi, pokazywać ciekawe zakątki, opowiadać, gościć i zarażać miłością do tego wspaniałego kraju. Ta praca dla mnie – to spełnienie marzeń i ogromna przyjemność. Zapraszam serdecznie odkryć uroki Dominikany ze mną, a ja ze swojej strony dołożę wszelkich starań, żeby byli Państwo zachwyceni.

Będę oprowadzać wycieczki w polskim, angielskim oraz rosyjskim językach. Serdecznie zapraszam skorzystać z naszej wyjątkowej oferty i przekonać się, że naszym priorytetem jest najlepszy serwis oraz niepowtarzalny program wycieczek. Mamy wycieczki z Bavaro, Punta Cana, Bayahibe, Dominicus. Już wkrótce na stronie pojawi się pełna oferta. Organizujemy wycieczki na wyspy Saona, Catalina, zwiedzanie Santo Domingo, Samana plus wodospad El Limon, Safari (wycieczka w terenie) Buggy oraz wiele innych ciekawych miejsc.

Serdecznie zapraszam!

Olga

Keep calm and travel to Dominican Republic ♥