Saona Exclusive VIP

(program oparty na poprzedniej wersji wycieczki- Saona Extra VIP Party)
Cena 109$ od osoby lub 99$ w pakiecie z inną wycieczką. Dzieci do 11 lat  – 55$, dzieci do 3 lat  – Gratis.
Wycieczka odbywa się w każdy wtorek lub w niedzielę. Oraz  w inny dowolny dzień, jeżeli zbierze się grupa 15 osób.
Jest możliwość zamówienia wycieczki prywatnej, cena do uzgodnienia z przewodnikiem.
Nową wycieczkę można zakupić w  cenie 109$ od osoby ( tylko przy wcześniejszej rezerwacji na stronie www.dominicanparadise.eu
Cena wycieczki kupowanej 3 dni przed terminem  – 119$
Popłyniemy z Państwem cudownym katamaranem na zwiedzanie wyspy  Saona, zaserwujemy obiad z langustą, podawany wprost na morzu.
Ta Saona jest wyjątkowa pod każdym względem!
 Pierwsza edycja odbyła się we wrześniu 2017), później  zawieszona na parę sezonów, z powodu zmiany katamaranu. Ale teraz to  prawdziwy hit sezonu! Obiad z langustą na morzu, bardzo wygodny katamaran z toaletą i prysznicem na pokładzie. Wygodny dla dzieci i kobiet w ciąży. Pyszne włoskie jedzenie z restauracji Kukka Beach.
Poniżej znajdą Państwo szczegóły wycieczki Saona Exclusive (  poprzednio – Saona Extra VIP PARTY). Zapraszam serdecznie!
Cała wycieczka odbywa się pięknym katamaranem żaglowo-motorowym. Na pokładzie jest toaleta, prysznic , wygodne siedzenia, strefa taneczną, zadaszenie. Katamaran bardzo bezpieczny, stabilny, idealny dla rodzin z dziećmi, osób starszych, kobiet w ciąży i dla tych, którzy mają problem z kręgosłupem. Nie ma potrzeby zakładać kapoki na podróż.
Ale największą niespodzianką tej wycieczki jest  obiad, serwowany na morzu. Pyszne włoskie jedzenie, przygotowane przez słynną restaurację Kukka Beach w Bayahibe, piękne widoki dookoła na Baseny Naturalne lub Playa Torro. Miejsce postoju zależy od pogody i fal na morzu.
 Dla naszych gości przygotowaliśmy smakowite menu, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. A królową stołu będzie langusta! 😍😍😍
Serwować będziemy wysokiej jakości rum Dominikański, lokalne piwo Presidente i włoskie wino do obiadu. Na śniadanie przyszykujemy dla was pyszne kanapki, ciasto biszkoptowe, kawę.
Udamy się z wami na najdalej położoną i najpiękniejszą plaże  – Canto de la Playa,  odwiedzimy wioskę rybacką Mano Juan i rezerwat małych żółwi. Zatrzymamy się na najbardziej białej plaży na Saonie – Playa Torro. Podpłyniemy do lasów namorzynowych. Ale największą atrakcją będzie obiad na środku morza, cumując na Basenach Naturalnych lub Playa Torro, gdzie po obiedzie będzie czas na snorkeling wśród rozgwiazd. Rozgwiazdy gwarantowane 😁 Nie możemy je dotykać, ale możemy je do woli oglądać pod wodą.
W drodze powrotnej czeka na Państwo impreza taneczna na katamaranie. Pokazy taneczne naszej animatorki  open bar i wygodne miejsca do odpoczynku.
Tylko u nas mają Państwo okazję przeżyć super przygodę na Saonie, w kameralnym gronie, grupy maksymalnie 28 osób plus załoga.
Szczegółowy program:
-06.00-06.30   – odbiór z hoteli w Punta Cana/Bavaro
-07.30 – odbiór z hoteli w Bayahibe-Dominicus
– 08.00 startujemy z Bayahibe od razu na najdalej położoną i najpiękniejszą plaże na Saonie- Canto de la Playa. Wypływamy tak wcześnie żeby zdążyć przez tłumem turystów, którzy docierają na tą plaże  później.
10.00  – pobyt na plaży Canto de la Playa, śniadanie na pokładzie, snorkeling przy rafie koralowej.
Czas na sesję zdjęciową. Jest z nami profesjonalny fotograf, u którego można zamówić prywatną sesję zdjęciową już od 60$. Cena do uzgodnienia z fotografem, w zależności od ilości zdjęć.
11.00 – udajemy się  w stronę Mano Juan. Zwiedzamy wioskę rybacką oraz rezerwat małych żółwi.
Małe żółwie są regularnie wypuszczane do morza, żeby zachować  proces naturalny. Przeważnie, są cały czas ale jednak są tygodnie kiedy ich nie ma. Nie są trzymane w rezerwacie żeby pokazywać turystom. Po trzech dniach od urodzenia są wypuszczane do oceanu.
12.00 -wyruszamy na Playa Torro- najbardziej biała plaża na Saonie z niesamowicie pięknym błękitem morza.  Zabawa w wodzie, open bar.
13.00-  płyniemy na Baseny Naturalne  ( Piscina Natural), gdzie wprost na morzu, zjemy pyszny obiad na pokładzie naszego katamaranu. Na obiad  zaserwujemy Państwu  duszonego kurczaka,  ryż z warzywami, makaron  z szynką i serem,sałatkę warzywną,  owoce tropikalne  i oczywiście, świeżą langustę. Do obiadu podamy białe wytrawne wino włoskie   oraz zimne piwo.
14.30  – postój na Basenach Naturalnych, kąpiel w krystalicznej wodzie, snorkeling z rozgwiazdami, open bar.
15.15 – wyruszamy w drogę powrotną. Na pokładzie naszego katamaranu zrobimy taneczną zabawę. Nasza animatorka pokaże jak się tańczy tradycyjne tańce dominikańskie-  Bachatę, Merengue i inne.
17.00. – powrót do hoteli.
Wycieczka all inclusive, bez żadnych ukrytych kosztów, z pełnym ubezpieczeniem. Przez cały dzień zapewniamy najwyższy serwis, opiekę Polskiego i lokalnego  przewodnika, wejściówki do Parku narodowego  i cudowną atmosferę na pokładzie naszego katamaranu.
Zatrzymamy się na pięknych plażach Saony i na Basenach Naturalnych z rozgwiazdami, odwiedzimy wioskę i rezerwat żółwi, przeżyjemy cudowną wyprawę morską na naszym katamaranie. A wszystko to w małej, kameralnej grupie. Nasza załoga dołoży wszelkich starań, żeby czuli się Państwo jak najlepiej.
Serdecznie zapraszamy dołączyć do naszej grupy na Saona Exclusive. Zachęcam skorzystać z pakietu wycieczek i uzyskać lepszą cenę.
Mega zabawa i komfort podróży  – gwarantowane. Osobiście zadbam o to żeby nie było tłumów, styropianowych talerzy i kolejek do jedzenia.
Nasza załoga zaserwuje Państwu napoje  do stolika, a na pokładzie będzie przygotowany bufet z jedzeniem.
Do miłego zobaczenia na Dominikanie ♥️🇩🇴💕🌴🥂💃🕺🍹
Program wycieczki stworzony przez #polkanadominikanie  Olga Szewczyk
Rezerwacja na stronie www.dominicanparadise.eu
Lub przez WhatsApp +48880178969
Szczegóły odbioru z hotelu dostają Państwo drogą mailową lub na FB w dniu, poprzedzającym wycieczkę.
Na wycieczkę zalecamy zabrać ręcznik, kostium kąpielowy, maski do pływania,  krem z wysokim filtrem, spray na komary, upominki dla dzieci z wiosek. Można zabrać krótkie skarpetki do poruszania się na katamaranie. Zakaz poruszania się w butach/ klapkach ze względów bezpieczeństwa.
Uwaga!
*** firma zastrzega sobie prawo usunięcia osób z pokładu, które stwarzają zagrożenie dla innych uczestników wycieczki. W tym przypadku, powrót do hotelu danej osoby odbywa się na własny koszt.
Bezpieczeństwo Państwa jest dla nas najwyższym priorytetem!
*** nasz przewodnik na bieżąco tłumaczy zasady bezpieczeństwa podczas wycieczki. Firma nie ponosi odpowiedzialności za głupie pomysły gości.
*** zakaz poruszania się w butach/klapkach na katamaranie
*** zakaz skoków za burtę podczas podróży katamaranem.
*** firma zastrzega sobie prawo odmowy  wejścia na pokład osobom nietrzeźwym, agresywnym. Jest to wycieczka grupowa i powinniśmy szanować się nawzajem.