Wyspa Saona Classic

Saona Classic – rejs motorówką i katamaranem. Super przygoda w atrakcyjnej cenie!

Cena 70$ lub 65$ w pakiecie z inną wycieczką.

Wycieczka odbywa się w każdy wtorek lub piątek.

Opcjonalnie w innym dniu tygodnia (oprócz niedzieli) jeżeli nasz przewodnik nie ma w tym dniu innej wycieczki, lub w asyscie angłojęzycznego przewodnika.

Zapraszamy Państwo odbyć z nami niezapomnianą podróż na unikalna karaibską wyspę Saonę.

Jeżeli Raj na Ziemi istnieje to na pewno to tu, na tej rajskiej wyspie!

Jest to prawdziwa perła na mapie Dominikany i obowiązkowy punkt do zobaczenia.

Saona jest w całości parkiem Narodowym i ma wiele do zaoferowania.

Gwarantujemy mega zabawę, rajskie widoki i wspaniałą atmosferę z naszym zespołem.

Podróżowanie jest naszą pasją. Jesteśmy zakochani w Dominikanie i chcemy zarażać Państwo miłością do tego cudownego kraju.

Oferta zawiera:

-transfer z hotelu i z powrotem.

-rejs motorówką

-obiad w formie bufetu, napoje alkoholowe i bezalkoholowe pod czas trwania całej wycieczki.

-bilet wstępu (bransoletka) do Parku Narodowego Saona

-rejs Katamaranem

-Polski przewodnik

-Animatorzy na katamaranie.

Szczegółowy program:

7.00  – wyjazd z  hotelu. Nasz kierowca odbiera Państwo bezpośrednio z recepcji hotelu. Dokładna godzina jest ustalana indywidualnie i zależy od położenia hotelu.

8.00 –  krótki postój na kawę w Higuey.

9.00 – wypływamy szybką motorówką  z portu w Bayahibe w kierunku Piscina Natural.

10.00 –   zatrzymujemy się w Piscina Natural.Tutaj zaoferujemy Państwu  Open bar z drinkami, serwowanymi wprost w wodzie,  zjawiskowe  zdjęcia z rozgwiazdami,. Również będą mieli Państwo czas na snorkeling.

11.30 – udajemy się na Playa Bonita, przepiękną  plażę  o śnieżnobiałym piasku i palmami. Playa Bonita  to plaża, znacznie  oddalona od tej  publicznej i jest tu zdecydowanie mniej ludzi niż na innych plażach.

13.00 – wprost na  tej pięknej plaży zaserwujemy Państwu typowo Dominikański obiad w formie bufetu. Do wyboru są mięso wieprzowe, kurczak z grilla, ziemniaki, ryż, pasta z owocami morza, różne sałatki, owoce. Homara z grilla  można kupić dodatkowo. Cena około  20-25 dolarów za sztukę.

Również będzie otwarty dla Państwa  Open bar. Wspaniałe Dominikańskie drinki typu Cuba Libre, Santo Libre, Mama Juana, zimne piwo oraz napoje bezalkoholowe.

Na plaży mogą Państwo zakupić pamiątki z tej pięknej wyspy, takie jak cygara, ręcznie skręcanego,  wyroby z larimaru, pięknego kamienia szlachetnego o błękitnym kolorze, który występuje tylko na Dominikanie. Polecamy kupić  miejscowy olej kokosowy oraz skorzystać z usług masażu.

Po obiedzie czas na spacer brzegiem morza, odpoczynek na komfortowym leżaku, pływanie z maską, robienie  fantastycznych zdjęć pamiątkowych

Nasz fotograf zaproponuje Państwu prywatną sesję zdjęciową w pięknej scenerii niesamowicie turkusowej wody, białego piasku i palm, wpadających wprost do wody.

14.30-  wyruszamy w drogę powrotną wielkim katamaranem, na którym będą mogli Państwo zobaczyć występy taneczne miejscowych animatorów, napić się dobrego Dominikańskiego rumu oraz dać się porwać w szaleńczy rytm zmysłowych tańców Dominikańskich.

16.30 – Powrót do  portu Bayahibe.

Po drodze krótki postój w markecie, żeby mogli Państwo kupić miejscowy rum , kawę oraz inne lokalne  specjały  w dobrej cenie.

Postój w markecie będzie się odbywał w drodze do Bayahibe albo w drodze powrotnej z Bayahibe.

Zalecamy zabrać ze sobą ręcznik do kąpieli, nakrycie głowy, krem z wysokim filtrem, okulary słoneczne.