Saona Adventure VIP Party

Zapraszamy na zwiedzanie wyspy Saona w wersji Adventure VIP Party w każdą środę lub opcjonalnie w sobotę.
Cena 95$ dla osób z hoteli Bavaro/Punta Cana lub 90$ w pakiecie z inną wycieczką. Cena 90$ dla osób z Dominicus/Bayahibe lub 85$ w pakiecie z inną wycieczką.
Dzieci do 3 lat gratis. Dzieci 3 do 11 lat – 50$.

Wycieczki odbywają się z Bavaro, Punta Cana, La Romana, Bayahibe, Dominicus.
Kierowca odbiera Państwo bezpośrednio z hotelu taksówką lub minibusem i również odwozi z powrotem do hotelu. Mamy w swojej ofercie unikatowy program zwiedzania tej wyspy. Ciekawe miejsca, super zabawa, wspaniały serwis i mega widoki.

– Polski przewodnik przez cały czas trwania wycieczki – małe grupy, maksymalnie 25 osób. – szybki transport motorówką na Saonę, co znacznie wydłuża pobyt na wyspie. Zwiedzamy dwie różne plaże na Saonie, wioskę rybacką Mano Juan oraz ośrodek chowu żółwich jaj.  Zostajemy najdłużej na wyspie. Jesteśmy na samej tylko wyspie od 10 rano do 14.30. Poźniej jeszcze spędzamy  godzinę w  najpiękniejszym zakątku- na Piscina Natural.

Cały dzień obejmuje forma All Inclusive. Wspaniały Dominikański rum, zimne piwo Presidente podczas obiadu.

– Jako nieliczni,  dopływamy do najdalej położonej i najpiękniejszej na wyspie, plaży Canto de la Playa. Nie ma na niej tłumów ludzi, bo najwięcej wycieczek odbywa się na najbliżej położonych plażach, gdzie dziennie potrafi przypłynąć od 1000 do 3000 osób. Na Canto de la Playa dziennie przebywa nie więcej niż 250-500 osób.

– Zwiedzamy jedyną na wyspie malutką rybacką wioskę Mano Juan oraz Ośrodek pomocy i chowu żółwich jaj. Bardzo ważne miejsce ze względu na zmniejszenie liczby osobników dorosłych na wyspie.

Praktycznie przez  cały czas  podróż odbywa się szybką łodzią motorową.

Natomiast z Piscina Natural wracamy już naszym katamaranem, na którym odbywa się wspaniała zabawa taneczna.

Motorówka jest całkowicie bezpieczna, również dla małych dzieci. Kapoki są obowiązkowe (dla dzieci zalecamy zabrać własne kapoki. Nie posiadamy mniejszych, dopasowanych kamizelek). Tylko srandardowe. Oczywiscie, bez problemu można założyć dziecku nasz standardowy kapok.

Wycieczka nie jest zalecana dla kobiet w ciąży ze względu na drgania podczas podróży motorówką.

Nasza wycieczka na Saonę bardzo różnorodna, ciekawa. Każdy znajdzie coś dla siebie, a atrakcji napewno nie zabraknie. Jesteśmy na samej wyspie od 10 rano do 14.30, póżniej przenosimy się w okolice Piscina Natural i zostajemy aż do godziny 16.00.

–  Spędzamy sporo czasu pośród przepięknej turkusowej wody, palm i w towarzystwie rozgwiazd. Rozgwiazdy na naszej wycieczce są prawdziwe. Traktujemy je z należytą ostroznością. Nasz przewodnik tłumaczy grupie zasady postępowania. W odróżnieniu do innych firm, stosujemy całkowity zakaz dotykania rozgwiazd pod czas wycieczki. Od października 2017 Park Narodowy wprowadził rygorystyczny zakaz dotykania rozgwiazd. Można je obejrzeć pod wodą, ale nie wolno dotykać. Czas na pływanie z maską oraz na przepyszne drinki, serwowane wprost na wodzie. Super zabawa gwarantowana!

Szczegółowy program wycieczki ( godziny podane orientacyjnie )

Saona Adventure VIP PARTY

6.00 -7.00. kierowca zabiera Państwo z hoteli w Bavaro albo Punta Cana. (każdemu z Państwa zostanie przesłana informacja o której dokładnie godzinie trzeba być na recepcji hotelu, dzień przed wycieczką).

8.15 – odbiór z hoteli w Dominicus

8.30 – spotkanie na plaży  publicznej Dominicus

9.00 – wypływamy  od razu do Canta de la Playa – do najdalej położonej i najpiekniejszej plaży na wyspie.

10.00 – Canto de la Playa. Śniadanie na słodko – ciasto biszkoptowe, Open bar z Cuba Libre, Santo Libre. Czas wolny na plażowanie, spacer, robienie zdjęć. Zalecane zabrać ze sobą maskę dla snorkelingu. Nasz fotograf zaproponuje Państwu zrobienie prywatnej sesji zdjęciowej w przepięknej scenerii palm i niesamowicie pięknej wody. Tylko na Canto de la Playa oszałmiający turkus wody. Nasz przewodnik również śłuży pomocą przy robieniu zdjęć w parach i grupowych.

12.00 – wyruszamy do  Mano Juan, małej  rybackiej wioski. Zwiedzamy wioskę, miejscowe sklepiki. Mamy okazję poznać miejscową ludność, zobaczyć ich codzienne życie na wyspie. Polecamy zabrać ze sobą małe upominki dla dzieci, w postaci drobnych zabawek, słodyczy. Również na Mano Juan idziemy obejrzeć unikatowe i bardzo ważne miejsce na wyspie – Ośrodek chowu żółwich jaj. Nie zawsze, ale jeżeli nam się poszczęści, mamy okazje zobaczyć malutkie żółwie, które wykluły się i będą wypuszczone za parę dni do morza.

12.30  – obiad na plaży Mano Juan, podawany w formie bufetu.
Grillowany kurczak, wieprzowina, ryż, ziemniaki, makaron, sałatka.
Również zimne piwo, Cuba Libre, Coca Cola, Sprite.

13.30 – czas wolny na plażowanie, zakupy, spacer w wiosce.

14.30 – Wypływamy w stronę lasów namorzynowych, zatrzymamy się na chwilę, żeby obejrzeć ten  unikatowy ekosystem, gdzie mieszka wiele stworów morskich oraz ptaków. Mangrowce służą do składania jaj i wychowywania potomstwa.

15.00 – Piscina Natural – Naturalne Baseny z płytką wodą gdzie mamy postój, czas na zabawę, snorkeling z rozgwiazdami, Open bar na wodzie.

16.00 – wyplywamy z Piscina Natural w stronę Bayahibe. Z  motorówki przesiadamy się na nasz piękny katamaran. Na pokładzie są toalety, wygodne leżaki i siedzenia.
Nasi animatorzy zaprezentują Państwu gorące rytmy Dominikany.
Mega zabawa gwarantowana!
Również na katamaranie działa Open bar.
Po drodzę mamy okazję podziwiać piękne wybrzeże Parque Nacional de Este.

17.00 – wracamy do portu Bayahibe. Kierwoca odwozi Państwo do hotelu w Dominicus/Bavaro/Punta Cana.

Na wycieczkę zalecamy zabrać ze sobą – krem z wysokim filtrem, spray na komary, nakrycie głowy, maski do snorkelingu, ręcznik, smakołyki dla dzieci z Mano Juan oraz przysmaki dla bezdomnych psów.